Pompa Grundfos – MAGNA3

Przedsiębiorstwo Grundfos jest jednym z najlepszych producentów pomp na świecie. Wysoką jakość wytworzonych produktów zawdzięczają wykorzystaniu najlepszych materiałów przy ich produkcji. Każdy produkt wyprodukowany przez firmę Grundfos został szczegółowo zaprojektowany oraz starannie wyprodukowany. Duże doświadczenie pracowników na każdym etapie produkcji przyczynia się do wytworzenia wysokojakościowych produktów, które cechują się ogromną trwałością oraz bezawaryjnością.

Wysokojakościowa pompa Magna 3

Do takiego rodzaju asortymentu przedsiębiorstwa Grundfos zdecydowanie zaliczyć można pompę obiegową MAGNA3. Ten rodzaj pompy jest najlepszym wyborem, gdy kluczowe jest sterowanie oraz monitorowanie systemu. Przydatny w tego rodzaju działaniach niewątpliwie jest zamontowany w pompie wyświetlacz TFT, dzięki któremu użytkownik może na bieżąco monitorować prace instalacji. Pompa MAGNA3 przeznaczona jest do następujących zastosowań: instalacji grzewczych, instalacji klimatyzacyjnych, instalacji chłodniczych, domowych instalacji ciepłej wody użytkowej, instalacji gruntowych pomp ciepła oraz solarnych instalacji grzewczych. Ten rodzaj pompy posiada wiele zalet i korzyści. Pierwszym z nich jest kompletny typoszereg.

Polecane pompy Grundfos Magna 3

Ponad 200 modeli pomp pojedynczych i podwójnych ułatwia właściwy dobór na każdy punkt pracy. Inną zaletą pompy MAGNA3 jest najlepszy na rynku wskaźnik sprawności energetycznej EEI – zmniejszone koszty zużycia energii nawet do 75%. Dużą zaletą pompy jest użycie w niej nowych, przydatnych trybów, dzięki którym możliwe jest obniżenie kosztów energii. Tryby takie jak FLOWLIMIT, FLOWADAPT oraz AUTOADAPT umożliwiają pełną kontrolę nad instalacją.

Dzięki funkcji AUTOADAPT pompa będzie automatycznie analizowała stan instalacji grzewczej, znajdowała optymalne ustawienie i dostosowywała w sposób ciągły swoje parametry pracy do zmian zapotrzebowania. W rezultacie takiego działania nastąpi optymalny komfort pracy przy minimalnym zużyciu energii. Niewątpliwie dużym atutem pompy jest jej szybki i prosty montaż. Dzięki intuicyjnemu panelu sterowania montaż oraz obsługa pompy jest niebywale łatwa. Poza tym pompy MAGNA3 są nadzwyczaj elastyczne i niezawodne i odznaczają się niskim poziomem hałasu, długim okresem eksploatacji i brakiem wymagań konserwacyjnych.

Wszystkie pompy wyprodukowane przez przedsiębiorstwo Grundfos pochwalić się mogą duża niezawodnością oraz wysokim komfortem użytkowania. Pompy marki Grundfos są bardzo trwałe oraz bezawaryjne, dzięki czemu zyskały ogromną popularność wśród klientów i są ich częstym wyborem. Tak duży asortyment oferowanych pomp przez firmę Grundfos daje możliwość i gwarancje doboru odpowiedniej pompy dla danej instalacji przez każdego klienta.

One thought on “Pompa Grundfos – MAGNA3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × trzy =